قوانین و مقررات

– افراد برای عضویت در سایت و اپلیکیشن نون با ما با وارد کردن شماره همراه و دریافت کد احراز میتوانند اقدام به وارد نمودن آدرس محل دقیق خود نمایند در غیر اینصورت نون با ما هیچ مسئولیتی نسبت به محصول خریداری شده یا تاخیرهای ناشی از آدرس و محله غلط یا نادقیق ندارد.
– استفاده و خرید از نان های نون با ما به معنای اطلاع و آگاهی و موافقت شما از شرایط ذیل می باشد. توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین نون با ما  می باشد.

– کاربران نون با ما در هنگام ثبت سفارش، در انتخاب نوع نان و تعداد آن دقت نمایند. نون با ما  متعهد است که تنها سفارش‌های انتخاب شده توسط کاربران را تحویل دهد.

– محدوده و مناطق تحت پوشش نون با ما  در سایت و نرم افزار تلفن همراه توضیح داده شده است. کاربر موظف است تحت پوشش بودن یا نبودن مکان مورد نظر خود را بررسی کند. مسئولیت و هزینه‌ی ناشی از سفارش‌های خارج از محدوده بر عهده کاربر است.

– در شرایط فعلی، نون با ما  تنها می‌تواند در ساعات مشخصی سرویس‌دهی تحویل نان تازه را داشته باشد. لذا کاربران هنگام ثبت نان خود، در انتخاب بازه زمانی دریافت سفارش، دقت لازم را داشته باشند و در این بازه زمانی، پاسخگوی تلفن همراه و زنگ درب آدرس ثبت شده باشند. نون با ما تعهدی برای رساندن نان در زمانی خارج از بازه‌های مذکور ندارد.

-امکان لغو سفارش در ساعات اداری بصورت تلفنی تا قبل از ساعت ۱۲ روز تحویل سفارش وجود دارد ولی در قبال هزینه پرداخت توسط شما، نون با ما اجازه به کاربر می‌دهد که سفارش دیگری را در زمان دیگری ثبت سفارش نمایید و یا این اعتبار را در حساب کاربری خود نزد نون با ما  نگه دارید.

– نون با ما همواره تلاش می‌کند که با راهکارهای جدید، راحتی استفاده کاربران از نرم افزار تلفن همراه را ارتقا دهد. کاربران می‌بایست از جدیدترین نسخه‌ی نرم افزار تلفن همراه نون با ما  استفاده کنند. مسئولیت ناشی از به کار بردن نسخه‌های قدیمی نرم افزار تلفن همراه طبق قوانین و شرایط بر عهده کاربر است.

-کلیه پرداخت‌های کاربران برای ثبت سفارش، از طریق درگاه پرداخت الکترونیک و کارت‌های عضو شبکه شتاب انجام‌پذیر است.

– پشتیبانی نون با ما آماده‌ی رسیدگی به مشکلات کاربران است. در صورتی که توافقی مبنی بر بازگشت پول صورت گیرد، مبلغ حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری پس از توافق به حساب اعلام شده واریز می‌شود.

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با درج اطلاعات صحیح خود در فرم ثبت نام سایت و یا نرم افزار ، به ثبت سفارش و یا هرگونه استفاده از خدمات سایت یا نرم افزار  نون با ما اقدام نماید .

نون با ما به اطلاعات خصوصی اشخاص که از خدمات سایت و نرم افزار نون با ما  استفاده می کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می کند . نون با ما درحد توان از حریم شخصی شما دفاع می کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را فراهم می نماید . در واقع شما با استفاده از نون با ما،‌ رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.
سیاست قیمت گذاری ما براساس رعایت حق مشتری و مصرف کننده است. در مواردی بسیار نادر و درصورت وجود نوسان هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری، اگر سفارش قابل تحویل نباشد،  نون با ما  موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع داده و سفارش را لغو نماید .
به قیمت کلیه محصولات مالیات برارزش افزوده اضافه نمی گردد.
زمانی که شما سفارش خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به ما ایمیل می زنید این ارتباطات بصورت الکترونیکی انجام می شود و شما موافقت می کنید که نون با ما بصورت الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی ، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی ) به درخواست شما پاسخ دهد.

در مورد برگشت وجه، شرایط برگشت وجه زمانی هست که درخواست مشتری با انچه برای او ارسال میشود همخوانی نداشته باشد؛ تا ۲۴ ساعت باید به پشتیبانی خبر بدهد تا مورد بررسی قرار بگیرد یا اینکه در مسیر رسیدن کالا به دست مشتری برای کالا مشکلی پیش بیاید نون با ما موظف به تامیین خسارت می باشد صرف اینکه تا بازه ی زمانی ۲۴ ساعت مشتری مراتب را به پشتیبانی اعلام کند در غیر این صورت نون با ما  مسولیتی بر عهده نمیگیرد.